O nas

Nasz obiekt to nie tylko jego gospodarze. Jego atmosferę tworzą przede wszystkim nasi Goście.

Kim jesteśmy
Naszą intencją było stworzenie miejsca, w którym Goście mogliby czuć się po prostu dobrze. Każdego roku staramy się rozszerzać swoją ofertę, dążymy do tego, by komfort pobytu w Ankerze był coraz większy, by każdy z naszych drogich Gości czuł się u nas jak najlepiej. Priorytetem jest dla nas czystość i komfort wypoczynku naszych Gości, poświęcamy jej szczególnie dużo uwagi – dokładnie posprzątane, pachnące pokoje, dobrze wykrochmalona pościel, wygodne łóżka to wizytówka naszego obiektu. Prowadzimy nasz obiekt samodzielnie, rodzinnie. W miarę możliwości spełniamy dodatkowe życzenia. Naszą motywacją jest Państwa zadowolenie, a największą satysfakcją jest to, że wielu z naszych Gości wraca do nas każdego roku, często rezerwując nawet te same pokoje. Pamiętamy o naszych stałych Gościach, nie trzeba nam przypominać, które z pokoi dla nich zarezerwować. To jedna z wielu rzeczy, które są dla nas osobiste i które się dla nas istotne.

Nasi Goście
Anker znajduje się w spokojnej części Ustronia Morskiego, na tyle blisko gwarnego centrum, by dojść tam spacerem w zaledwie 10 minut, ale na tyle daleko, by rano obudził Cię śpiew ptaków, a nie hałas ulicy. Sąsiadujemy z Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Helios, którego częścią jest aquapark, sauna, kręgielnia, korty tenisowe.  Obok jest również zespół nowoczesnych, oświetlonych boisk piłkarskich. Bezpośrednio od naszego obiektu do plaży prowadzi nowo wybudowana, oświetlona aleja. Spacer do plaży zajmuje niecałe 10 minut, a szum morskich fal przy wietrznej pogodzie usłyszysz też u nas. Taka lokalizacja sprawia, że z naszych usług korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak również grupy zorganizowane, w szczególności sportowcy.

Polecamy również Państwu pobyt w naszym drugim ośrodku, który znajduje się w kameralnej kołobrzeskiej dzielnicy Podczele, który nosi taką samą nazwę Anker.