Lokalizacja

Anker położony jest w bezpiecznej i cichej dzielnicy Ustronia Morskiego. Stąd blisko jest do wszystkich atrakcji naszej miejscowości, ale jednocześnie jesteśmy poza strefą gwaru i hałasu towarzyszącego tym atrakcjom. Uważamy, że są to atuty naszej lokalizacji. Serdecznie zapraszamy!

Wygodnie do nas dojedziesz:

Samochodem
Z drogi krajowej nr 11 – wybierz zjazd do Ustronia Morskiego w ulicę Polną, po około 1400 m , po wjechaniu na wzniesienie skręć w prawo w ulicę Górną, nasz obiekt znajdziesz 100 m dalej po prawej stronie, chcąc wjechać na nasz parking wjedź za kolejnym budynkiem w prawo w osiedlową uliczkę i po minięciu pierwszej posesji wjedź w rozsuwaną drewnianą bramę.

Autobusem
Wysiądź w Ustroniu na przystanku przy pętli autobusowej, u zbiegu ulic B. Chrobrego i Wojska Polskiego, przy stadionie i OW Anker (dawny Marysin). Następnie cofnij się ulicą Wojska Polskiego (tą którą przyjechał autobus) w kierunku zachodnim, bo po ok. 100 m dotrzeć do skrzyżowania z ulicą Okrzei, skręć w lewo, po ok. 200 m, mijając po prawej stronie kompleks basenów, dojdziesz do skrzyżowania z ulicą Górną, gdzie zanjduje się Anker

Pociągiem
Choć ustrońska stacja jest malutka zatrzymują się na niej prawie wszystkie pociągi pospieszne i ekspresowe. Dojedziesz do nas bezpośrednio nie tylko z najlbliższych miast, Kołobrzegu i Koszalina, ale również z takich kierunków jak Trójmiasto, Warszawa, Radom, Kielce, Kraków, Lublin czy Katowice. Pociągi z innych kierunków docierają też do Kołobrzegu, skąd w kilkanaście minut można dojechać busem, autobusem lub pociągiem do Ustronia Morskiego.
Decydując się na podróż pociągiem skontaktuj się z nami. Stacja kolejowa jest oddalona nieco od zamieszkanej części naszej miejscowości. Prawdopodobnie ktoś z nas będzie mógł po Ciebie przyjechać. Gdybyś jednak zdecydował się na spacer, to idąc od dworca ulicą Kolejową dojdź do ul. Wojska Polskiego (odcinek ok. 1200 m), skręć w prawo i idź tą ulicą kolejne 1500 m aż dojdziesz do kompleksu basenów Helios, po ich minięciu skręć znów w prawo w ulicę Okrzei, stąd pozostanie Ci do co celu ok. 200 m.